شرایط ثبت نام

output_xGI0Qo

در حال حاضر ثبت نام امکان پذیر نیست تنها با فرستادن مشخصات برای مدیر سایت ممکن است

درود بر شما

به سایت همسرنیوز سراسر با آرزوی خیرخواهی و خوشبختی برای شما خوش آمدید.

خواهشمند است بعد از ثبت نام  برای دریافت و تایید لینک ثبت نام اسپام ایمیل spam را چک نمایید و بعد از تایید حتما یک بار با حساب کاربری خود وارد شوید (لوگین کنید) تا نام شما در فهرست اعضا دیده شود و بعنوان ربات که خودکار ثبت نام می کنند اسپام در نظر گرفته نشوید.

(در صورت رفتن لینک تایید به اسپام spam  آن را به inbox اینباکس انتقال دهید بعبارتی move کنید تا لینک فعال کننده حساب شما اکتیو و قابل کلیک کردن شود.)

حتما عکس پروفایل و کاور فوتو آپلود کنید حتی اگر به خاطر شرم و حیاء آن عکس بطور کامل نباشد. اما سفارش اکید ما برای موفقیت در امری که نیت صد در صد کرده اید کنار گذاشتن ترس و آماده بودن هست. عکس واقعی خود را قرار دهید.

برای زیباتر شدن صفحه شخصی شما بهتر هست یک کاور فوتو مرتبط با علاقمندی یا رویاهاتان آپلود نمایید

لطفا مواظب کلاهبردارها باشید!! کسانی که عاطفه و جیب پولتان را نشانه گرفته اند! لطفا تا پیش از آشنایی کامل و دیدن تصویر زنده طرف مقابل در چندین نوبت هیچ اقدامی انجام ندهید! و در صورت هرگونه خسارت مالی و عاطفی توسط شیادان خود مسئول پیامد آن خواهید بود. حتما با احتیاط کامل رفتار کنید.

 سایت همسرنیوز در نظر دارد در آینده یک پنل مخصوص برای ازدواج طراحی کند.  اما در حال حاضر اگر  شما دنبال همسر مناسب هستید می توانید از قسمت ثبت نام عضو شوید و پنل کاربری ایجاد کنید عکس پروفایل و کاورفوتو ایجاد کنید سن تحصیلات شهر را دقیق  بنویسید بعد از ثبت نام و تایید ایمیل وارد بخش اعضا شوید و دنبال فرد مناسب بگردید یا منتظر باشید با شما تماس بگیرند.

شما در قسمت مدیا می توانید چند ع‍کس متعدد از خود آپلود کنید.

Beautiful sunset portrait of bride and groom on the Wacammaw River

امر ازدواج بسیار مهم و امکان تقلب و سوء استفاده فراوان وجود دارد. اشتباه در این امر می تواند ضربات روحی و مالی جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. بسیار مراقب افراد متقلب، هوس ران و سودجو هم باشید و از برقراری ارتباط با افراد دورنشین و کسانی که صادقانه پاسخ پرسش های شما را نمی دهند یا پاسخ آنها قابل راست آزمایی نیست خودداری فرمایید . کنترل احساس، غریزه و هیجان در افراد کم و سن سال هم بسیار مهم است نباید بر خرد و منطق و واقع گرایی غلبه نماید. بعد از مقدمات آشنایی اولیه حتما موضوع را با خانواده و دوستان نزدیک و معتمد برای ارزیابی هویت واقعی و شخصیت طرف مقابل در میان بگذارید.

برای گسترش امر خجسته و مبارک ازدواج و موفقیت در هدفی که تازه أغاز شده لطفا سایت را به دی‍گران معرفی نمایید.

 امیدواریم به آنچه بهترین هاست در زندگی خود برسید.

x3

Recent search terms:

  • سایت مخصوص همسریابی امریکا
  • hamsar yabi iran
  • www hamsar yabi

2 thoughts on “شرایط ثبت نام

پاسخ دهید