قوانین و ثبت نام

در حال حاضر بعلت مزاحمت اسپم ها و ربوت ها ثبت نام مستقیم توسط ادمین انجام می شود شما باید ایمیل و مشخصات خود را برای مدیر بفرستید تا شما را ثبت نام کند. تماس اینجا . درخواست ها و آگهی ازدواج از طریق درج کامنت یا تلگرام در سایت هم امکان پذیر است.

_  مهمترین قانون> اعضاء بهیج وجه در هیچ شرایطی در هیچ زمانی حتی چند ماه بعد از آشنایی نباید از هم پول درخواست کنند. کسانی که درخواست پول دارند با هر بهانه ای در کلاهبردار بودنشان شک جدی کنید. این محیط و امر ازدواج بستر مناسبی برای حضور کلاهبردارهاست و این هشدار را بسیار جدی بگیرید. مخصوصا خانمها باید بیشتر مراقب باشند. سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال افرادی که با نادانی و یا بی فکری دست به چنین اقدامی می زنند یعنی پول به کسی به امید ازدواج بدهند ندارد. مواظب کسانی که ازدواج صوری مطرح می کنند یا با ادعای پناهندگی و پیشنهاد ازدواج دارند باشید. اعضاء نباید از هم درخواست شارژ یا هرگونه سوء استفاده مالی نمایند.

_ دوستانی که عکس پروفایل آپلود نکرده اند بعنوان اسپام تشخیص داده شده و از سایت حذف می شوند. لطفا هر چه زودتر عکس اپلود نمایید. عکس و نام باید واقعی باشد.

***

لینک آزمایشی تلگرام ازدواج ایرانیان آلمان. رعایت قوانین الزامیست

https://t.me/joinchat/AAAAAD_ZsVNqveuH-PqLwg

output_Vf7HUc

پاسخ دهید